BİZ KİMİZ

2019 Yılında dünyanın her ülkesine yüksek kalitede mermer tedarik hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden çıkarılan taşları en kaliteli ve en geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Dünyada birçok ülkeye doğal taş ihraç ediyoruz. Ürün yelpazemiz mermer blok, plaka ve traverten gruplarından oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü konumunda olan Dialli en kıymetli demirbaşımız olan doğayı da koruyarak, sadece bugüne değil mutlu insanlarla geleceğe de yatırım yapmayı amaçlamaktadır. Markasını geleceğe taşımayı amaçlayan Dialli, mermercilik anlayışını modernize ederek bu anlayışı geliştirmeyi ve gelecek nesillere aktarmayı hedeflemektedir. Doğru politika ve doğru strateji ile yaptığı yatırımları karlı hale getirmek için çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

Dialli’in vizyonu hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de kendi çalışanını mutlu etmektir.

Neden Dialli

İnovatif

Dialli, teknolojik gelişmeler ve çağın getirdiklerini her zaman en yakından takip ediyor ve bu alanda kendini sürekli geliştiriyor. Her gün bir önce ki günden daha gelişmiş bir firma olarak bu yolda öncü olmaya devam ediyor.

Sürdürebilirlik

Dialli, çevre koruma politikasıyla doğanın nimetlerinden en faydalı şekilde yararlanmayı kendine görev edinmiştir.

Kültürel Yaklaşım

Dialli, yenilikçi yaklaşımların yanında kültürel değerlere de çok fazla değer veren firmaların başında gelmektedir. Kültürel çizgileri ve değerleri oluşturan parçaları da sizlere sunmaya devam ediyor.

Şeffaflık

Dialli, sahip olduğu tüm değerlere ve ilkelere erişimin şeffaf olduğu bir ortamda çalışmalarını sürdürüyor ve sürdürmeye devam edeceğinin sözünü sizlere veriyor.